12 Trendy Yaz Tırnak Tasarımını Hemen Yer İmlerine Eklemek İsteyeceksiniz

Yazlık bir manikür, sıcak mevsime olan sevginizi göstermenin harika bir yoludur ve söz konusu tırnak tasarımları ve trendleri olduğunda, manikürünüzü bir sonraki seviyeye taşımak için yapabileceğiniz pek çok şey vardır. Yaz tırnak renkleri ve tırnak sanatı, dokulu krom vurgulardan neon cilaya ve sütlü BIAB tırnaklara kadar farklı renkler, dokular, tırnak şekilleri ve tasarımlarla oynamak için harika bir zamandır, yaratıcı olmanın birçok farklı yolu vardır.

Siz de bizim gibiyseniz ve sosyal medyada tonlarca farklı yaz tırnağı ilhamını yer imlerine eklediyseniz, manikür konusunda karar vermek için yardıma ihtiyacınız olabilir çünkü çok fazla iyi seçenek var.

Sizin için bunu kolaylaştırdık ve favori tırnak tasarımlarımız ve trendlerimizden 22 tanesini bir araya getirdik. Sıcak havalarda güzellik görünümünüze mükemmel bir vurgu katmanıza yardımcı olabilecek yaz tırnak renkleri ve tasarımları için okumaya devam edin.

1. Çikolatalı Sütlü Tırnaklar

Bilin diye söylüyorum, en sevdiğiniz çocukluk içeceği her uzunlukta ve şekilde bir manikürde gülünç derecede iyi görünür. İçeceğin kendisi gibi, renk de ne kadar çikolata eklediğinize bağlı olarak istediğiniz kadar açık veya koyu olabilir. Yaz için çok koyu bir renk istemiyorsanız, sütlü çikolata tonunu deneyin.

2. Mermaidcore Tırnaklar

Mermaidcore tırnaklar turkuaz, krem, lavanta, deniz köpüğü yeşili ve okyanus mavisi gibi yumuşak tonlarda ışıltılı, yanardöner ve sedeflidir. Bu bir fantezinin hayata geçmiş hali ve muhteşem bir mani oluşturuyor.

3. Mermer Çiviler

Gösterişli tırnaklar aklınızdan geçiyorsa, mermer tırnaklarla tanışmanın zamanı gelmiş demektir. Bu benzersiz tasarım, degrade ve lüks bir stil için mermer yüzeylerin görünümünü taklit ediyor. Bu görünümü kendiniz yaratmak için küçük bir detay fırçası kullanarak tırnaklarınıza girdaplı renkler boyayın ve ardından yüksek parlaklıkta bir son kat ile her şeyi kapatın.

4. Neon

90’lardaki çoğu şey gibi neon da tırnaklara büyük bir coşkuyla geri döndü. Parlak yaz tırnakları elde etmenin harika bir yolu, fark edilmeyecek canlı bir görünüm için tırnaklarınıza doğru miktarda pizazz kattığı için neon bir renk tonu kullanmaktır.

5. Uyumsuz Çiviler

Indie tırnaklar olarak da bilinen, her tırnakta farklı bir tasarım kullanmak şu sıralar oldukça moda. Cesursanız, her tırnakta farklı renkler, dokular ve tasarımlarla deneyebilir veya aynı renk ailesinde benzer tasarımlarla ince tutabilirsiniz. Seçenekler sınırsız, bu yüzden eğlenin ve yaratıcılığınızı konuşturun.

6. Gökkuşağı Çiçekleri

Parlak renklerdeki çiçekler yaz için süper trend. İster kısa bir mani ister uzun, badem şeklindeki tırnaklar olsun, büyüleyici ve tam da mevsime uygunlar.

7. Turuncu Tırnaklar

Turuncu, yaz için favori oje renklerimizden biridir ve tüm cilt tonlarında çarpıcı görünür. Parlak bir üst kat ile basit ama mutlak yaz mükemmelliği.

8. Mikro Fransız İpuçları

Geleneksel Fransız manikürünü geride bırakın ve bu klasik tasarımın mikro Fransız uçları gibi güncellenmiş bir versiyonunu tercih edin. Tırnak sanatının bu zar zor görünen stili kısa bir manikürde harika görünür ve işleri minimal tutmayı sevenler için mükemmeldir.

9. Çilekli Tırnaklar

Taze, sulu çilekler yazın kesin bir işaretidir ve manikürde çok güzel görünürler. Nude bir tabanla, parlak kırmızı tonlarına ve karmaşık ayrıntılarına odaklanabilirsiniz – tasarımı bir vurgu olarak bir tırnağa veya bir çilek şaheseri için hepsine ekleyin.

10. Beyaz Papatyalar

Havalar açmaya başlar başlamaz tırnaklarımızda tatlı, çiçek açan bir çiçek tasarımını seviyoruz ve beyaz papatyalar son zamanlarda çok popüler. Bu çiçekleri vurgulu bir tırnağın üzerine ekleyebilir veya göze çarpan bir görünüm için her tırnağa büyük bir çiçek yerleştirebilirsiniz.

11. Değerli Taş Çiviler

Ebruli renk girdapları ve altın vurgularla, değerli taş tırnaklar tıpkı kötü hisleri uzaklaştırmak için yanınızda bulundurduğunuz kristaller gibi görünür. Genel olarak, yaz için (ve yılın her zamanı) harikalar ve kesinlikle övgü topluyorlar.

12. 3D Çiviler

2023 yaz tırnak trendleri maksimalistlerin rüyası – ne kadar çok doku, renk ve parıltı o kadar iyi ve 3D jel tırnaklarla tam olarak bunu elde ediyoruz. Dokulu çıkıntılar soyut bir tasarım ve yontulmuş bir etki yaratıyor, ayrıca bunları kalın parıltılar ve yapay elmaslarla eşleştirdiğinizde dramayı daha da artırıyor.

Yorum yapın