Bir Sonraki Saç Makyajınız İçin Kendiniz Yapabileceğiniz 8 Yaz Saç Rengi Trendi

Yaz güzelliği tamamen zahmetsiz, daha azı daha çoktur ve az bakım gerektirir yaklaşımıyla ilgilidir. Daha az makyaj yapma ve saçlarımıza daha az zaman harcama eğilimindeyiz, bu da yeni bir 12 adımlı cilt bakım rutini veya sürekli bakım gerektiren yüksek bakım gerektiren bir saç rengi benimsemenin zamanı olmadığı anlamına geliyor.

Kışın daha koyu, yazın ise daha açık bir saç rengine sahip olmak konusunda yazılı olmayan bir güzellik kuralı vardır. Yazın saç renginizi değiştirmek için harika bir zaman olduğuna şüphe yok, ancak aynı zamanda işleri kolay tutmak da istersiniz, değil mi? İleride, pahalı esmerden çilek sarısına ve yumuşak ombré röflelere kadar sekiz az bakım gerektiren yaz saç rengi trendini (kendin yap dostu) keşfedin.

Şimdi Deneyebileceğiniz 8 Yaz Saç Rengi Trendi

Saçınızı biraz yenilemek istiyorsanız, işte yaz ayları için sevdiğimiz sekiz saç rengi trendi.

Yaşanmış Esmer

Yaşanmış esmer rengini düşündüğünüzde, yumuşak, rahat ve gösterişsiz bir görünüme katkıda bulunan koyu kökleri ve uzamış röfleleri düşünün. Yaşanmış saç renkleri kesinlikle yaz için birçok kişinin takdir ettiği az bakım gerektiren bir havayı çağrıştırır.

Kahverengi saç tellerinize yaşanmış bir görünüm kazandırmak için L’Oréal Paris Superior Preference Balyaj Evde Röfle Kiti’nin Orta Kahverengi – Koyu Kahverengi tonlarını kullanın. Balyaj vurgularını köklerin yakınına yerleştirmek yerine, birkaç santim aşağıya bırakın ve doğal görünümlü bir karışım için sert çizgileri bulanıklaştırmak için tonlama yanlısı maskeyi kullanın.

Çilek Sarısı

Çilek sarısı kızıl, turuncu ve altın sarısı renklerinin bir karışımıdır. Kızıl saçın son birkaç sezondur önemli bir trend olduğu bu yaz popülerliğini görmek şaşırtıcı değil. Çilek sarısı, kumral veya bakır renginin daha açık (ve daha parlak) halidir ve yazın daha sarı olmak isteyenler için mükemmeldir.

L’Oréal Paris Excellence Crème Permanent Triple Care Hair Color in Medium Reddish Blonde ürününü edinmek için eczaneye gidin (veya online sipariş verin). Evde kusursuz bir saç rengi seansı için kutunun üzerindeki talimatları izleyin. Renk işlemi görmüş kızıl saçlar çabuk solar, bu nedenle L’Oréal Paris Le Color Gloss One Step In-Shower Toning Gloss ile renginizi canlı tutun.

Kirli Sarışın

Kirli sarışın, tonu derinleştiren kahverengi notaları olan daha koyu bir sarışın tonudur. Altın sarısı veya küllü değildir, ancak tam ortasındadır, bu da neredeyse tüm cilt tonlarında iyi göründüğü ve bakımının oldukça kolay olduğu anlamına gelir. Koyu kahverengi saçlarınız varsa, biraz röfle ile kirli sarı bir ton elde edebilirsiniz. Sarı saçlarınız varsa ve daha koyu, daha kirli bir ton istiyorsanız, biraz kahverengi röfle ekleyin. Tümüyle kirli sarı renk için L’Oréal Paris Superior Preference Fade-Defying Shine Permanent Hair Color in Dark Blonde’u deneyin.

Yumuşak Şeftali

Yumuşak şeftali, rüya gibi pastel bir ışıltıya sahip pembe ve turuncu renklerin bir karışımıdır. Bir festival hafta sonu için veya hayatınıza daha fazla renk katmak için basit bir saç rengi değişikliği yapmak için harika bir ifadedir.

Hafta sonu yumuşak şeftali saç tellerini sallamak için L’Oréal Paris Colorista Yumuşak Pembe Yarı Kalıcı Saç Boyasını kullanın. Amonyak içermeyen bu saç rengi, sarı veya röfleli saçlarda en iyi sonucu verir ve dört ila sekiz yıkamada solar. Tek bir günlük şeftali rengi için L’Oréal Paris Hair Makeup Geçici 1 Günlük Saç Rengi Spreyi Rose Gold kullanın – bir sonraki şampuanınıza kadar kalıcıdır.

Pahalı Esmer

Pahalı saç rengi, sezondan sezona farklı varyasyonlarını gördüğümüz bir sosyal medya trendi. Bu sezon, pahalı esmer, salonda yapılan parlatma işlemine rakip olacak canlılığa sahip küllü bir kahverengi tonudur – parlaklık, ışıltı ve canlılığa sahiptir.

Bu tonu kendiniz yaratmak için L’Oréal Paris Superior Preference Fade-Defying Shine Permanent Hair Color in Cool Light Brown’dan yardım alın. Parlaklığı korumak için haftada bir kez L’Oréal Paris Le Color Gloss One Step In-Shower Toning Gloss in Cool Brunette gibi bir duşta parlatıcı bakım kullanın.

Platin

Platin yaz için parlak ve hafiftir, ancak doğal olarak açık renk saçlara sahip değilseniz sürekli bakım gerektirir. Bununla birlikte, yaz mevsimi platin rengi için harika bir zaman olduğundan, bu parlak sarı tonu Hyper Platinum L’Oréal Paris Féria Hyper Platinum Advanced Lightening System Bleach ile kendiniz yapabilirsiniz. Rutin bakımı azaltmak için, kökleriniz görünmeye başladığında, bir sonraki şampuanınıza kadar köklerinizi hızlıca kapatmak için L’Oréal Paris Magic Roots Concealer Spray, Blondes with Dark Roots ürününü kullanın.

Mantar Bronde

Mushroom bronde, lezzetli mantarları oluşturan renklerin ebrusunu andıran sarışın, bej, kahverengi ve gri tonlarından oluşan küllü bir renktir. Sarışın ve kahverengi karışımı, rengin solmaya daha az eğilimli olmasını sağlar, bu nedenle sürekli bakım gerektiren bir gölge değildir, bu da özellikle yaz için her zaman memnuniyetle karşılanır.

Bu küllü sarı tonunu kendiniz yapmak için L’Oréal Paris Excellence Crème Kalıcı Üçlü Bakım Saç Rengi Açık Küllü Kahverengi veya L’Oréal Paris Féria Çok Yönlü Pırıltılı Kalıcı Saç Rengi Downtown Kahverengi ürünlerini alın.

Yorum yapın