Bu Bahar Kıvırcık Saç Bakım Rutininizi Yenilemenize Yardımcı Olacak 5 Ürün

Bahar geldi, bu yüzden buklelerinizin ve buklelerinizin de bunu takip etmesi çok doğal. Buklelerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için (çeviri: sağlıklı, belirgin ve kabarık), kıvırcık saçlar düşünülerek üretilmiş birkaç saç bakım ürününden yardım almanız gerekir. İster kapsamlı bir bahar temizliği yapmış ve yepyeni bir rutin arıyor olun, ister zaten çok sevdiğiniz bir rutini geliştirmeye çalışıyor olun, doğru yerdesiniz. Bu bahar buklelerinizi tazelemenize yardımcı olacak beş kıvırcık saç ürününü bulmak için okumaya devam edin.

 

Bahar İçin 5 Yeni Kıvırcık Saç Ürünü

Her şeyden önce, kıvırcık saç ürünlerinin cinsiyetinizden bağımsız olarak kıvırcık saçlar için tasarlandığını belirtmek önemlidir. Eğer bir ürün sizin saç tipinize (ve bukle tipinize) uygun olarak üretilmişse, o zaman sizin için mükemmeldir. Bu bahar ihtiyacınız olan kıvırcık saç ürünlerini bulun.

1. Kıvırcık Saçlar için Şampuan

Eğer kıvırcık saçlarla kutsanmışsanız, yıkama rutininizde ustalaşmanın ne kadar önemli olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Buklelerinize ve buklelerinize hak ettikleri bakımı vermek için, yıkama gününüze besleyici ve nemlendirici bir şampuanla başladığınızdan emin olun.

L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Curls Moisture Push Şampuan tam olarak göründüğü gibidir: her bir saç teline hayati nem sağlayan kremsi bir formül. Hyaluronik asit ve hint yağı içeren bu şampuan, nemlendirilmiş, kabarık ve ultra yumuşak buklelerin temelini atmaya yardımcı olur.

 

2. Arındırıcı Şampuan

Ürün birikimiyle mi uğraşıyorsunuz? Uzun sürmeyecek. L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Curls No Build-Up Curls Micellar Şampuan, ürün birikimini önleme rejiminize eklemek için mükemmel bir arındırıcı şampuandır. Besleyici hyaluronik asit ve hint yağı içeren formül, sulu bir kıvamda başlar ve saçı nemden arındırmadan inatçı ürün birikimini nazikçe gideren havadar bir köpüğe dönüşür.

Ayrıca, şampuan, saç derinizi hedeflemeyi kolaylaştıran ve ürünün tam olarak istediğiniz yere gitmesini sağlayan yerleşik bir nozul aplikatörü ile birlikte gelir.

 

3. Kıvırcık Saçlar için Saç Kremi

Şampuandan sonra saçı ekstra nemlendirmek önemlidir. L’Oréal Paris Elvive Dream Length Curls Nem Mühürlü Saç Kremi, kremsi, nem sızdırmaz hyaluronik asit katkılı formülüyle bukleleri nemlendirir. En iyi kısmı mı? Bukleleri ağırlaştırmaz. Aslında, tam tersini yapar – buklelere yaylanmaları ve harekete geçmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyi verir.

 

4. Durulanmayan Saç Kremi

Bahsettiğimiz gibi, saçınızı nemli tutmak özellikle kıvırcık saçlara sahip olduğunuzda önemlidir. Kuruluk buklelerinizin daha az belirgin ve dolayısıyla daha kıvırcık görünmesine neden olabilir. Buklelere şekil vermek ve ekstra nem katmak için L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Curls Non-Stop Dreamy Curls Durulanmayan Saç Kremi’ne bakın. Bu durulanmayan saç kremi sadece uzun süreli nemlendirme sağlamakla kalmaz, aynı zamanda buklelerin şeklini korumasına ve nemle savaşmasına yardımcı olur.

5. Bukleler için Yeniden Şekillendirici Sprey

Bukle modelinizin canlandırılmaya ihtiyaç duyduğu günlerde, buklelerinizi hızlı bir şekilde yenileyebilecek bir ürüne ihtiyacınız olacaktır. L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Curls Yenileyici ve Yeniden Şekillendirici Durulanmayan Sprey ile tanışın. Bu tatlı kokulu durulanmayan sprey, kıvırcık saçları anında hayata döndürür ve ardında ilkbahar ve yaz için mükemmel olan meyvemsi ve çiçeksi bir koku bırakır.

Birkaç püskürtmede bukleleri gevrek, yapışkan, yağlı, kaygan veya ağırlaşmış hissettirmeden hafifçe nemlendirir ve yeniden şekillendirir ve geride kalıntı bırakmaz.

Yorum yapın