Doğal Saçlı Gelinler İçin 11 Saç Modeli Fikri

Haziran ayı yazın başlangıcıdır, ancak aynı zamanda başka bir mevsimin de başlangıcıdır – yaz düğün sezonu. Eğer evlenecek şanslı kişi sizseniz, mekanlar, gelinlikler ve hatta saç modelleri de dahil olmak üzere düğünle ilgili her şey için ilham bulmaya çalışıyor olabilirsiniz.

Doğal bir saç yapısına sahipseniz ve büyük gününüz için ısıdan uzak durmak istiyorsanız, saç tipinize uygun gelin saçı fikirleri konusunda kesinlikle sınırlı değilsiniz. Doğal saçlar için en iyi 11 düğün saçı modelini keşfetmek için okumaya devam edin.

Hacimli Çiçek Topuz

At kuyruğu veya topuz arasında karar veremiyorsanız bu lüks kabarıklık mükemmeldir. Bu düşük topuz stilini tamamlamak için kolayca bir duvak veya karmaşık bir başlık da ekleyebilirsiniz.

Yüksek Puf

Yüksek puf klasik bir doğal stildir, ancak bunu düğüne uygun hale getirmenin birçok yolu vardır. Daha dramatik bir puf için dokunuza uyan ekstra saç ekleyebilir, inci veya diğer süslemelerle süsleyebilir veya saç bağının etrafına bir gelin başlığı ekleyebilirsiniz.

Dışarı Döndür

Düğün gününüz için bile doğal saçınızı dışarıda bırakmak istiyorsanız, burgu her zaman harika bir stildir. Daha fazla uzunluk için fazladan saç eklemekten veya yeleniz boyunca gelin saçı aksesuarları kullanmaktan korkmayın.

Twisted Updo

Geleneksel bir gelin görünümü istiyorsanız bu muhteşem stil doğal saçlar için mükemmeldir. Ekstra ışıltı için mücevherli bir saç parçası ekleyin.

Üflenmiş Afro

Biraz ısı kullanmaktan çekinmiyorsanız (söz veriyoruz, çok az!) ve yumuşak ama dramatik bir görünüm arıyorsanız, bu saç modeli sizin için mükemmel olacaktır. Büyük gününüzde hacimli bir stil için fön makinesini dışarı doğru çekerek (aşağı doğru fönlemek yerine) saçınızı kurutun. Öncesinde L’Oréal Paris EverPure Sülfatsız Ağırlıksız Fön Astarı, Isı Koruyucu gibi bir ısı koruyucu kullanmayı unutmayın.

Yarı Yukarı, Yarı Aşağı Ayrılmış

Bu stil, ister kıvırcık dokunuzu vurgulamak ister fön çekmek isteyin, tüm doğal saç tipleri için uygundur. Daha fazla hacim için saçınızı kıvırın veya biraz kabartmak için toplayın.

Taç Örgü

Büyük gününüzde saçlarınızı yüzünüzden uzak tutmak ve yine de şık görünmek istiyorsanız, bu şık taç örgüsünü deneyin. Ekstra şıklık için kenarlarınızı L’Oréal Paris Studio Line Mega Jel ile jöleleyin. Daha fazla ilgi çekmek için çiçek tacı veya dantel gibi gelin aksesuarları da ekleyebilirsiniz.

Belirgin Bukleler

Düğün gününüzde saçlarınızın açık olmasını istiyorsanız, buklelerinizi esnek çubuklarla şekillendirerek daha belirgin hale getirebilirsiniz. Gevşek bir bukleyi tercih ediyorsanız, yumuşak ve hacimli bir görünüm için esnek çubukları çıkardıktan sonra buklelerinizi hafifçe fırçalayın.

Tanrıça Örgüleri

Tanrıça örgüleri bu yılın en popüler doğal saç trendlerinden biri oldu, ancak aslında şık ve kadınsı bir düğün görünümü oluşturabilirler. Stilin daha resmi görünmesini sağlamak için iki ön saç parçasını alıp bir saç kurdelesi veya gelin parçasıyla geriye doğru bağlayın.

Üst Düğüm

Doğal saçlar daha fazla hacme sahip olduğundan, üstten düğüm zarif bir gelin kabarıklığı yapabilir. Saçınızı yüksek bir at kuyruğu şeklinde bağlayın, ardından kolay düğün saç modelinizi oluşturmak için saçı kendi etrafında bir topuz şeklinde sarın.

Locs Bob

Halihazırda küt saçlarınız varsa, düğün gününüz için onları küt bir şekilde kesmek görünümünüzü değiştirmek için harika bir yoldur. Şenlikli bir ekleme için bir parça saçı ışıltılı bir klips veya toka ile yana çekin.

Yorum yapın