Erkekler İçin Olmazsa Olmaz 6 Kıvırcık Saç Ürünü

Dürüst olalım beyler: Tıpkı kadınlar gibi siz de kıvırcık saçlarınızın en iyi şekilde görünmesini istiyorsunuz. Buklelerinizin sağlıklı ve belirgin görünmesi için size uygun bir saç bakım rutini bulmanız gerekir. Doğru ürünlerle sağlıklı görünen kıvırcık saç tellerini nasıl koruyacağınızı öğrenmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Saç tellerinize ihtiyaç duydukları ekstra gücü verecek erkekler için altı kıvırcık saç ürününü paylaşırken bizi takip edin.

ERKEKLER İÇİN KIVIRCIK SAÇ ÜRÜNLERİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Ürün önerilerine geçmeden önce açıklığa kavuşturmak istediğimiz bir şey var. En iyi kıvırcık saç ürünleri, cinsiyetiniz ne olursa olsun bukleler içindir. Bu, erkekler için tasarlanmış veya erkeklere yönelik olarak pazarlanan ürünleri aramanıza gerek olmadığı anlamına gelir. İşin özü şudur: Eğer bukle tipinize uygunsa, mükemmel bir seçimdir. İşte ihtiyacınız olan bukle temelleri.

ERKEKLER IÇIN 6 KIVIRCIK SAÇ ÜRÜNÜ

En sağlıklı, en canlı ve belirgin buklelerinize sahip olmak için saç bakım rutininize hangi ürünleri dahil etmeniz gerektiğini görmek için okumaya devam edin.

KIVIRCIK SAÇ ÜRÜNÜ #1: KIVIRCIK SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN

Saç bakımının temeli yıkama rutininizle başlar. Kıvırcık saç tellerinize ihtiyaç duydukları bakımı sağlamak için, en üst düzeyde besleme sağlayan bir şampuan formülüyle işe başlamanız gerekir. L’Oréal Paris Elvive Extraordinary Oil Curls Şampuan, belirgin ve kabarık bukleler için elastikiyeti beslemeye ve yenilemeye çalışır. Şampuanı ıslak saça uygulayın, saç diplerinizden saç tellerinize doğru nazikçe masaj yapın ve ılık suyla durulayın. Yağlı saçlara sahipseniz, tüm fazla yağı aldığınızdan emin olmak için iki kez şampuanlayabilirsiniz.

KIVIRCIK SAÇ ÜRÜNÜ #2: KIVIRCIK SAÇLAR IÇIN SAÇ KREMI

Şampuanınızın tüm faydalarından yararlanmak için, onu L’Oréal Paris Elvive Extraordinary Oil Curls Saç Kremi ile birlikte kullanmanızı öneririz. Şampuan saçı kir ve birikintilerden arındırırken, saç kremi saç tellerinizi yeniden nemlendirmek için gereklidir. Kıvırcık saç tipleri kuru olabileceğinden, özellikle kıvırcık saçlar için önemlidir.

KIVIRCIK SAÇ ÜRÜNÜ #3: NEMLENDİRİCİ KIVIRCIK KREMİ

Bahsettiğimiz gibi, kıvırcık saçlara sahip olduğunuzda saçınızı nemli tutmak son derece önemlidir. Kuruluk sadece buklelerinizin daha az belirgin görünmesine neden olmakla kalmaz, aynı zamanda kabarma ve kırılmanın da önemli bir suçlusu olabilir. Saç tellerinize ekstra nem kazandırmak için nemli saça L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Super Curls Cream Leave-In uygulayın. Nemi hapsedecek ve buklelerinize ekstra belirginlik katacaktır.

KIVIRCIK SAÇ ÜRÜNÜ #4: SAÇ MASKESI

Aşırı kuru saçların bakımı söz konusu olduğunda, şampuan ve saç kreminin ek yardıma ihtiyacı olabilir. İşte bu noktada saç maskesi devreye girer. Nemlendirici saç maskeleri, saç tellerinizi sadece birkaç dakika içinde derinlemesine yumuşatmak ve nemlendirmek için harikalar yaratır. L’Oréal Paris Elvive Total Repair 5 Power Restore Multi-Use Treatment, saç direncini artırmak ve saç tellerinizi beslemek için durulama maskesi ve durulanmayan bakım olarak kullanılabilen nemlendirici bir üründür.

KIVIRCIK SAÇ ÜRÜNÜ #5: CURL MOUSSE

Kapıdan hızlıca çıkmanız gereken günler için, kıvırcık dokunuzu hızla artırabilecek bir ürün şarttır. İşte L’Oréal Paris Advanced Hairstyle CURVE IT Elastic Curl Mousse. Bu köpük, tek bir adımda buklelerinize kaldırma ve belirginlik kazandırmaya yardımcı olur. Kullanmak için, yumurta büyüklüğünde bir miktarı nemli saç tellerine köklerden uçlara doğru uygulayın, karıştırın ve günü tamamlayın. Sonuç olarak, yapışkanlık veya birikme olmadan yumuşak ve kabarık buklelere sahip olacaksınız.

KIVIRCIK SAÇ ÜRÜNÜ #6: SAÇ YAĞI VEYA SERUMU

Kıvırcık saçlarınızın kuru ve kabarmaya eğilimli olduğunu düşünüyorsanız, kıvırcık saç bakım rutininize son dokunuş olarak nemlendirici bir saç yağı uygulamak harika bir fikirdir. L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Frizz Killer Serum Durulanmayan Saç Yağı, kabarma ve elektriklenmenin üstesinden gelirken aynı zamanda saçınıza biraz parlaklık katar. Ellerinize bir ila iki pompa serum uygulayın ve buklelerinizin uzunluğuna nazikçe uygulayın.

Yorum yapın