Geçici Saç Boyası Spreyi Nasıl Kullanılır?


Saç renginizi değiştirmek her zaman büyük bir taahhüt olmak zorunda değildir. Geçici bir saç rengi spreyi yardımıyla, yeni bir saç rengi trendini kolayca test edebilirsiniz. Farklı bir görünüm denemek için bağlayıcı olmayan bir yol arıyorsanız, saç rengini açıcı sprey, sizin için mükemmel görünümü bulana kadar ağartma ve renklendirmenin potansiyel zararı olmadan çeşitli tonları denemenize olanak tanır. Bir anda taze, yeni bir renk tonu elde etmek için geçici saç rengi spreyini nasıl kullanacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Geçici Saç Boyası Spreyi Nedir?

Saç rengi spreyi, saçınızı renklendirmek için zarar vermeyen, kısa süreli bir yol sunan, yıkamalı saç rengi olarak da bilinen geçici bir saç boyası şeklidir. Diğer saç rengi türlerinden farklı olarak, geçici spreyler saç tellerinizin rengini değiştirmez, sadece saç telinin dışını genellikle birkaç şampuan veya daha kısa sürede solan bir boyayla kaplar. Geçici saç rengi spreylerinin formülünde amonyak veya peroksit gibi kimyasallar bulunmadığından tüm saç tipleri ve dokularında kullanımı kolaydır.

Geçici Saç Rengi Spreyi ve Yarı Kalıcı Saç Boyası

Piyasada birkaç farklı geçici saç boyası türü vardır-geçici saç rengi spreyi bunlardan sadece biridir. Saç rengi ihtiyaçlarınız için doğru olanı seçmek, nasıl farklı olduklarını ve nasıl çalıştıklarını anlamaya bağlıdır. Yarı kalıcı saç boyası, saçınızı renklendirmenin zarar vermeyen, kısa süreli bir yoludur. Çoğu kalıcı formülün aksine, amonyak veya peroksit içermez, bu da herhangi bir geliştirici veya ön karıştırma gerektirmediği anlamına gelir, böylece aplikatörden doğrudan saçınıza uygulayabilirsiniz. Genellikle birkaç yıkama boyunca dayanır ve doğru ürünleri kullanırsanız daha da uzun süre dayanabilir. Ayrıca ağartıcı gerekmediğinden, perma yapılmış veya gevşetilmiş saçlarda da güvenle kullanılabilir. Yarı kalıcı saç rengi donuk görünümlü saçlara parlaklık ve ışıltı katabilir.

Geçici Saç Boyası Spreyi Nasıl Kullanılır?

Hızlı bir saç rengi değişikliğine hazırsanız, geçici saç rengi spreyi tam zamanında. L’Oréal Paris Colorista Saç Makyajı Geçici 1 Günlük Saç Rengi Spreyinden en sevdiğiniz tonu seçin. Kırmızı, pembe altın, pastel nane ve mavinin de dahil olduğu on bir renk seçeneği ile saçınızda deney yapma seçenekleriniz çok geniş. Kendinize peek-a-boo saçlarla vurgulu röfleler yapmayı deneyebilir, modaya uygun yeni ombré dip boyalı bir görünüm elde edebilir veya bir şişe ağartıcıya yaklaşmadan tüm başınızı kaplayabilirsiniz. Bu wash out saç rengi hem sarışınlar hem de esmerler için tasarlanmıştır ve tüm saç tipleri için uygundur, böylece herkes eğlenceye katılabilir.

Uygulamadan önce şişeyi iyice çalkaladığınızdan emin olun. Giysilerinizi korumak için omuzlarınıza bir havlu yerleştirin ve kutuyu kuru saçtan dört ila altı inç uzakta tutun ve istediğiniz yere püskürtün. Renk kuruduktan sonra daha canlı hale gelecektir, bu nedenle her seferinde biraz püskürttüğünüzden emin olun ve daha fazla uygulamadan önce tamamen kuruyana kadar birkaç dakika bekleyin. Ayrıca, her tarafa renk vermek istiyorsanız, yelenizin uzunluğuna ve kalınlığına bağlı olarak birden fazla kutu kullanmanız gerekebilir.

 

Yorum yapın