Havalı Kurt Saç Kesimi ile Stilinizi Değiştirin

Sosyal medya, arkadaşlarınızı takip etmek, önem verdiğiniz markaları takip etmek ve şüphesiz yeni güzellik trendlerini öğrenmek için harikadır. Bu sezon, bu yeni güzellik trendlerinden bazıları pop art tırnaklar, İkizler saç rengi ve denizanası kesimi ve kurt kesimi gibi katmanlı saç kesimleri.

Viral kurt saç kesimi saç trendlerine öncülük ediyor ve bu serbest stili benimseyen sayısız ünlü, model ve influencer tarafından destekleniyor. Eğer aşina değilseniz, kurt kesimini 70’lerin shag kesiminin modern bir yorumu olarak düşünün, dokuya, harekete ve çok sayıda katmanla vücuda öncelik veriyor. Bu nedenle, tüm saç tiplerine ve uzunluklarına uygundur ve bahar sezonu için ve dürüst olmak gerekirse yıl boyunca stilinizi yenilemenin harika bir yoludur. Bir sonraki saç kesiminize ilham verecek kurt saç kesimi fikirleri ve kendi saçınızı nasıl şekillendireceğiniz de dahil olmak üzere viral kurt kesimi hakkında daha fazla bilgi edinmek için kaydırmaya devam edin.

Kurt Saç Kesimi Nedir?

Kurt saç kesimi, adını adaşının kürkünü andıran evcilleşmemiş, dokulu stilinden alır. Bazı insanlar kurt kesiminin modern bir kefal olduğunu söylerken, diğerleri bunun daha çok bir shag saç kesimi olduğunu savunuyor. Kesin olarak bildiğimiz şey, bu sinirli stilin 70’ler ve 80’lerden kalma saç stillerinin güncel bir yinelemesi olduğudur. Önde daha kısa ve arkada daha uzun parçalardan oluşan tonlarca katmana sahiptir. Ayrıca, stile daha da fazla gövde kazandırmak için yüzü çerçeveleyen katmanlar veya yana doğru süpürülen kaküller de bulunuyor. Tıpkı adından da anlaşılacağı gibi, kıvrımlı, sert, dokulu ve biraz vahşi.

Kurt Kesimi Hangi Yüz Şekli İçin En İyisidir?

Katlı saç kesimi doku eklemek için harikadır, ancak kurt kesimi herkese yakışır mı? Yüz hatlarınız için doğru ayarlamalarla kurt saç kesimi her yüz şekline uyabilir. Yüzün etrafındaki dalgalı, kısa katmanlar, kurt saç kesimini yuvarlak bir yüz şekli için gurur verici bir seçim haline getirir. Açılı bir çeneniz veya daha keskin hatlarınız varsa, kurt kesimi bunları yumuşatmaya yardımcı olabilir. Dikdörtgen bir yüz şekline sahipseniz, yüzünüzü uzatmamak için daha kısa bir kurt kesimini tercih edin.

Oval ve kalp şeklinde yüzlere sahip olanlar en fazla seçeneğe sahiptir çünkü yüz şekilleri bir dizi farklı saç stilini düzleştirebilir ve kurt kesimi de farklı değildir.

Görünümünüzü Güncellemek için 10 Kurt Kesimi Saç Modeli Fikri

Artık kurt saç kesiminin ne olduğunu bildiğinize göre, bir sonraki kuaför randevunuz için ilham kaynağı olacak bazı benzersiz tarzlar için okumaya devam edin.

1. Kısa Kumral Kurt Kesimi

Kumral en sıcak saç rengi trendlerinden biri ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. Daha kısa bir kurt kesimiyle eşleştirildiğinde, tüylü stil ve dalgalı katmanlar sadece zengin, koyu kırmızı tonu yükseltir.

2. Kurt Kesimi Lob

Lob saç modelleri her saç tipi ve uzunluğu için harikadır ve kurt kesim lob, zamansız stile keskin ve modern bir yaklaşımdır. Saça hareket ve gövde kazandırır ve stile daha yaşanmış bir görünüm kazandırır.

3. Balayaj Kurt Kesimi

Güneş öpücüğü görünümlü balyaj röfleler, ilkbahar ve yaza girerken saçlarınıza muhteşem bir ışıltı ve parlaklık verir. Tüylü 70’ler katlarıyla eşleştirilen bu stil, uzunluklarından ödün vermeden kurt kesimi yapmak isteyenler için muhteşem bir yükseltmedir.

4. İkizler Kurt Kesimi

Cesur bir saç rengine sahip olmak istiyorsanız, İkizler burcu kurt kesimi tam size göre. İkizler saç rengi, İkizler burcunun meşhur çift kişiliğine bir selam niteliğindedir ve renk bloğu etkisi için pembe ve kahverengi, siyah ve açık mavi veya sarı ve lavanta gibi iki zıt tonu içerir. Tonların ikiliği çarpıcı, göz alıcı bir görünüm yaratır ve kurt saç kesimi tam da doğru miktarda ek kenar sağlar. Renkleri bağlılık olmadan denemek istiyorsanız, L’Oréal Paris Colorista Saç Makyajı Geçici 1 Günlük Saç Rengi Spreyini deneyin. Bir sonraki şampuanınıza kadar kalıcı, cesur bir renk sağlar.

5. Kıvırcık Kurt Kesimi

Kurt kesim saçlar kıvırcık saçlarla harika görünür çünkü kısa katlar doğal dokunuzu ve hareketinizi öne çıkarmanın harika bir yoludur. Ayrıca, katlar bir miktar kütlenin giderilmesine yardımcı olur, böylece saçınız ağır hissetmeden şekil ve hacme sahip olur.

6. Platin Sarısı Kurt Kesimi

Cesur saç renkleri ve kesimlerinden hoşlanıyorsanız, platin sarısı kurt kesimini tercih etmek her ikisini de aynı anda uygulamak için harika bir yoldur. Bu renk ve kesim kombinasyonu yüzü güzel bir şekilde çerçeveler ve aydınlatırken aynı zamanda dağınık bir görünüm sağlar.

7. Mantar Kahverengi Kurt Kesimi

Mantar sarısı ve mantar kahvesi bu sezonun tercih edilen küllü renkleri. Soğuk tonlu saç renginize biraz sevgi, doku ve modaya uygun bir stil kazandırmak için her ikisini de sinirli bir kurt saç kesimiyle eşleştirin.

8. Küt Kahküllü Kurt Kesimi

Kurt saç kesiminize herhangi bir tür kakül eklemek, nostaljik tüylü dokuyu canlandırmanın harika bir yoludur. Karışımdaki küt kaküllerle, bu saç modeli yuvarlak veya dikdörtgen bir yüz şekli için süper gurur vericidir.

9. Siyah Kurt Kesimi

Grunge görünümden hoşlanıyorsanız, bir sonraki hamleniz parlak siyah saç rengiyle kurt kesimini tercih etmek olsun. Biraz boğucu ve gizemli kalırken şık ve gösterişli.

10. Kıvırcık Tüylü Kurt Kesimi

Uzun buklelerle kurt kesimi, 70’lerin tüylü stiline yaslanır ve nihai sıçrama ve gövdeye sahiptir. Ayrıca, uzunluktan ödün vermeden stilinizden hacmi kaldırmanın harika bir yoludur.

 

Yorum yapın