Kıvırcık Saçlarınızın Seveceği 8 Nemlendirici Ürün

Eğer kıvırcık saçlara sahipseniz, saç tellerinizin bakımı için ne kadar çaba harcamanız gerektiğini bilirsiniz. Ayrıca, saçın gözenekliliğine bağlı olarak kıvırcık saçların daha kuru olabileceğini ve her gün bakımını daha da zorlaştırdığını fark etmiş olabilirsiniz. Buklelerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için, saçınızın canlılığını ve parlaklığını optimize eden nemlendirici ürünler kullandığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.

 

Nemlendirici bir şampuan ve bakım sisteminin yanı sıra, dokusu ne olursa olsun buklelerinizi yatıştıran ve belirginleştiren kıvırcık saç ürünleriyle takip ettiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Kıvırcık saçları nemlendirecek favori ürünlerimizi bulmak için okumaya devam edin.

En İyi Kıvırcık Saç Ürünleri

Kıvırcık saç bakım rutininizi güçlendirmek ve saç tellerinizi beslemek için L’Oréal Paris’in durulanmayan bakımlar, saç köpüğü, kabarma önleyiciler ve daha fazlasını içeren en iyi kıvırcık saç ürünlerine göz atın.

 

L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Curls Nem İtici Şampuan

Kıvırcık saçlar genellikle nemlendirme desteğinden faydalanabilir ve bu şampuan tam da bunu yapmak için tasarlanmıştır. Buklelerinizi temizlemek, belirginleştirmek ve nemlendirmek için hint yağı ve hyaluronik asit ile formüle edilmiştir. Tamamen nemlendirici bir saç bakım sistemine sahip olmak için L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Curls Moisture Seal Saç Kremi ile eşleştirin ve en iyi yanı, sonrasında saç tellerinizin ağırlaşması veya tartılması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

 

L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Curls Non-Stop Dreamy Curls Durulanmayan Saç Kremi

Kıvırcık saç tipleri için bir başka durulanmayan bakım olan bu ürün, gevrek buklelerle uyanma korkunuzu sona erdirecek. İçeriğindeki hyaluronik asit ve hint yağı saçlarınızı derinlemesine nemlendirerek belirgin ve yumuşak bukleler elde etmenizi sağlar. Ayrıca gün boyunca nemle savaşmak için çalıştığını bilmek sizi mutlu edecektir. Güne çıkmadan önce ıslak veya kuru saça uygulayın ve saçınızı istediğiniz gibi şekillendirin.

 

L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Bukleleri Yenileyici ve Yeniden Şekillendirici Durulanmayan Sprey

Bukleler için bu saç spreyi, tüm şekillendirme rutininize bağlı kalmadan saçınızı hızlı bir şekilde yenilemek için harika bir seçenektir. Buklelerinizi birikme yaratmadan yeniden tanımlamak için nemlendirir, böylece gün içinde saçınızın yeniden şekillendirilmesi gerektiğini hissettiğinizde kullanabilirsiniz.

L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Bukleler İçin Krem Durulanmayan

Bukleleriniz için uzun süreli besleme ve belirginlik arıyorsanız, bu durulanmayan krem işinizi görecektir. Nemi hapsetmek, kabarmayı yumuşatmak ve buklelerinize parlaklık katmak için bu ürünü kullanın.

Durulanmayan kremi ıslak saça köklerden uçlara doğru eşit şekilde dağıtarak uygulayın. Daha fazla hacim için köklerinizin yakınına daha fazla ekleyin ve ardından saçınızı şekillendirmek için hafifçe karıştırın. Saçınızı kurutarak devam edin – saçınızın havayla kurumasını beklemek veya fön makinenizi çıkarmak size kalmış, sadece ikincisi için ısı koruyucu sprey sıktığınızdan emin olun.

 

L’Oréal Paris Boost It Volume Inject Mousse

İster buklelerinize ısı aletlerinden bir mola veriyor olun, ister ısıdan uzak bir saç hayatı yaşıyor olun, bu köpüğü tercih edin. Saçınızda ne kadar az ısı kullanırsanız, daha sonra onarmak zorunda kalacağınız hasar o kadar az olur. Bu hafif köpük saça hacim kazandırarak buklelerinize her saç modeli için kabarık bir destek verir.

 

L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Kurtarıcı Lif Maskesi, Paraben İçermez

Bu maske, onarıcı lif konsantresi ve kolajen peptidleri ile saç tellerinizin son beş santimini onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Lif teknolojisi, avuçlarınıza bol miktarda maske aldığınızda ve ardından maskenin lifli dokusunu ortaya çıkarmak için ellerinizi yavaşça birbirine vurduğunuzda çalışır. Saç diplerinizden kaçınarak saçınızın uzunluğuna uygulayın ve iki ila üç dakika boyunca saçınıza masaj yapın.

 

L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths 8 Second Wonder Water Lamellar Durulama

Bu ürün, kıvırcık saçlı olsun olmasın herkesin saç bakım cephaneliğindeki gizli silah olmalıdır. Yelenizin uzunluğunu korumasına yardımcı olmak için formüle edilen bu ürün, saç tellerinizi anında açmaya ve pürüzsüzleştirmeye çalışır. Saçınızı yıkadıktan sonra Wonder Water’ı saç derisinden kaçınarak saç boylarınıza uygulayın. Durulamadan ve saç kremi ile devam etmeden önce ürünü saçınıza sekiz saniye boyunca masaj yaparak uygulayın.

 

L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Kıvırcıklık Giderici Serum

Eğer bukleleriniz varsa, kabarma hakkında bir iki şey biliyor olabilirsiniz. Bu saç serumu parlak, gösterişli ve elektriklenmeyen spiraller için bukleleri yumuşatmaya, evcilleştirmeye ve belirginleştirmeye yardımcı olur. Serumu saç köklerinizden uçlarınıza doğru bolca uygulayın ve ürünü eşit olarak dağıtın. Buklelerinizi havada kurumaya bırakın veya daha canlı bir görünüm için bukle deseninizi eşitlemek üzere bir difüzörle kurutun.

Yorum yapın