Mane Changer: Şenlikli Şeker Eriği Saç Rengini Kullanmanın 5 Yolu

Şeker eriği saç renginin mevsimi geldi – şenlikli, boyutlu ve ultra canlı bir saç rengi demeti. Mor saç renginden (ki o da aynı derecede muhteşemdir) biraz farklı olan şeker eriği saç rengi, tatil ve yeni yıl için tam zamanında parlak bir açıklama yapan bir karışım için macenta, mor, lavanta ve pembe şeritleri içerir.

Bu morla macentanın buluştuğu renk tonu bir sonraki saç makyajınıza çok benziyorsa, kalıcı saç rengi ve yarı kalıcı saç rengi ile şeker eriği saçı kullanmanın en sevdiğimiz yollarını paylaşırken okumaya devam edin. Ayrıca, yeni şeker eriği tonunuzun bakımını yapmak için saç rutininizi nasıl geliştireceğinizi öğrenin

 

Şeker Eriği Kırpılmış Kesim

Neden seviyoruz? Lezzetli bir şeker eriği saç rengiyle eşleştirilmiş keskin, kırpılmış bir kesim, en kolay yıka ve git stilini ve muhteşem bir renk patlamasını sağlar. Saçınız ister kıvırcık, ister düz veya dalgalı olsun, şeker eriği rengi stilinizi en iyi şekilde öne çıkarır.

Bu görünüm nasıl elde edilir? Saç tellerinize evde mürdüm rengi bir makyaj yapmak için L’Oréal Paris Féria Midnight Bold Multi-Faceted Permanent Hair Color in Orchid Glow’u deneyin. Formül ışıltılı, canlı saç rengi vaat ediyor ve koyu renk saç tellerinde bile işe yarıyor – ağartıcıya gerek yok.

İki Tonlu Şeker Eriği Saç Rengi

Neden seviyoruz? İki tonlu saç rengi, en kararsız insanları bile tatmin edebilecek sinirli bir seçimdir. Bu görünümde iki renk aynı anda kullanıldığından, şeker eriği rengi canlı bir görünüm sunarken doğal saç telleriniz genel görünümü yumuşatır.

Bu görünüm nasıl elde edilir? Saçınızı bir tarakla ortadan ayırın ve ayırdığınız kısmı saçınızın uzunluğu boyunca başınızın arkasından aşağı doğru sürükleyin. Saçınızı iki eşit parçaya ayırdıktan sonra bir parçayı yukarı kaldırın ve bu parçayı saç renginden korumak için eski bir havlu alın.

L’Oréal Paris Colorista Saç Makyajı Geçici 1 Günlük Saç Rengi Spreyini Mor renkte kullanın ve saçınızın bir tarafına eşit bir kat mor saç rengi püskürtün. Renk kuruduktan sonra, saçın diğer bölümünü bırakın ve bir sonraki yıkamanıza kadar sürecek iki tonlu, şeker eriği saç rengine sahip olun.

Şeker Eriği ve Mavi Vurgular

Neden seviyoruz? Saç tellerinize renkli bir boyut katmak için şeker eriği şeritlerinizi buzlu mavi röflelerle eşleştirin. Benzer tonların karışımı, iki tonun muhteşem bir girdabını ve fark edilmeyen göz alıcı bir saç rengini yaratır.

Bu görünüm nasıl elde edilir? Bir inçlik saç parçalarını ayırın ve tüm saçınıza röfle yapana kadar L’Oréal Paris Colorista Hair Makeup Temporary 1-Day Hair Color Spray in Purple ve L’Oréal Paris Colorista Hair Makeup Temporary 1-Day Hair Color Spray in Blue arasında geçiş yapın. Saçınızı her zamanki gibi şekillendirmeden önce saç renginin kurumasını bekleyin.

Şeker Mürdüm ve Pembe Ombré Saç Rengi

Neden seviyoruz? Şeker eriğinin mor ve eflatun notaları ile karışıma fuşya ombré vurguları eklemek sonucu daha da muhteşem hale getirir. Eflatun, renk çarkında morun yanında yer alır (diğer tarafta mavi bulunur), bu nedenle iki ton gurur verici bir çift oluşturur.

Görünüm nasıl elde edilir:L’Oréal Paris Féria Multi-Faceted Shimmering Permanent Hair Color in Midnight Violet’i saçınızın köklerine ve üst yarısına uygulayın, kulaklarınızın etrafında durun. L’Oréal Paris Féria Multi-Faceted Shimmering Permanent Hair Color in Fuchsia’yı alın ve kulaklarınızdan saçınızın uçlarına doğru yoğunlaştırın, ombré gradyanını oluşturmak için mor boyayla buluştuğu yerde karıştırın.

Peekaboo Şeker Eriği Kefali

Neden seviyoruz? Tatlı şeker eriği rengi, deneysel mullet saç kesimiyle eşleştirdiğinizde eksantrik bir dokunuş kazanır. Peekaboo rengi ile birleştiğinde, yeleniz boyunca boyut sunar ve kefalinizi karakterize eden kakülleri ve dalgalı katmanları vurgulamaya yardımcı olur.

Bu görünüm nasıl elde edilir? Modern mullet saç kesimi için, katları ve yüksek-düşük uzunlukları doğru şekilde elde etmek üzere stilistinizden randevu almanızı öneririz. Bu işlem tamamlandıktan sonra, L’Oréal Paris Colorista Yarı Kalıcı Saç Boyası Metalik Orkide’yi kullanarak saç çizgisinde ve saç uçlarında şeker eriğinden bir hale oluşturun.

Yorum yapın