Muhteşem Bir Saç Dönüşümü İçin Excellence Creme Kalıcı Saç Boyası Nasıl Kullanılır?

Yeni sezon veya tatiller için saç renginizi değiştirmek istiyor ancak kuaföre gitmek istemiyorsanız, kuaför masrafı ve zaman kaybı olmadan da muhteşem yeni bir saç rengi elde edebilirsiniz. Evde kendi saçınızı boyamak göz korkutucu görünebilir, ancak öyle olmak zorunda değil. Birkaç basit adımı takip ederseniz, şaşırtıcı derecede kolay olabilir ve sonuçlar güzel olabilir.

 

Gizlemek istediğiniz grileriniz varsa, grileri kapatmak için en iyi kalıcı saç rengine yatırım yapmak özellikle önemlidir. Bu nedenle, L’Oréal Paris Excellence Creme Kalıcı Üçlü Koruma Saç Boyasının nasıl kullanılacağına dair adım adım bir kılavuz paylaşıyoruz. Yeni bakım kremi ile canlı renk sağlarken saçı korumaya ve beslemeye devam eder. İşte evinizin rahatlığında yepyeni bir renk tonu.

Gri Kapama için En İyi Saç Rengi

L’Oréal Paris Excellence Creme Permanent Triple Protection Hair Color, sarı, kahverengi, kızıl ve siyahın çeşitli tonlarında sunulan kalıcı bir saç boyasıdır ve kendin yap saç rengi için size birçok seçenek sunar. Ayrıca yüzde 100 gri saç kapsama alanı sağlayarak, tomurcuklanan grilerini kucaklamak isteyenler için tercih edilen saç boyasıdır.

Çoğu saç boyası saç tellerinizin nemini ve gövdesini kaybederken, Excellence Creme yeni bir kolajen katkılı bakım işlemiyle üretilmiştir, bu nedenle saç telleriniz için sadece zengin bir renk sunmakla kalmaz, aynı zamanda onları bu süreçte korumaya da yardımcı olur.

Excellence Creme Kalıcı Saç Boyası Nasıl Kullanılır?

Size en çok yakışacak rengi seçme konusunda yardım almak istiyorsanız, L’Oréal Paris Saç Rengi Danışmanı’na giriş yaparak size kişiselleştirilmiş öneriler sunabilecek canlı bir uzmana danışabilirsiniz. Renk seçiminizi yaptıktan sonra boyamaya başlamaya hazırsınız demektir. En iyi sonuçları elde etmek için bu basit adımları (saç rengi kitine de dahildir) izleyin.

Adım 1. Hazırlık

Saçınızı boyamadan önce boynunuza ve omuzlarınıza bir havlu sararak giysilerinizi koruyun. Saçınızın dolaşmadığından emin olmak için saçınızı fırçalayın, böylece renk daha kolay uygulanır. Ardından, saç renginin cildinizi geçici olarak lekelemesini önlemek için evde saç boyama kitinde bulunan bakım uygulamasını saç çizginize ve ensenize uygulayın. Ardından, rengi uygularken saçınızı etkili bir şekilde örtmek için saçınızı gerektiği kadar bölüme ayırın.

Adım 2. Renginizi Karıştırın

Renginizi karıştırmadan önce kitte bulunan eldivenleri giydiğinizden emin olun. Eldivenlerinizi giydikten sonra geliştirici kremi (1 etiketli şişe) açın ve bir kenara koyun. Ardından, renkli kremin (2 etiketli tüp) kapağını çıkarın, tüpün ağzındaki pembe halkayı atın, iç contayı kıracak olan beyaz kapağı tamamen yeniden vidalayın ve kapağı çevirerek çıkarın.

3. Adım Rengi Uygulayın

Karıştırma işlemi tamamlandıktan sonra rengi hemen saçınıza uygulayın. Rengi sadece köklerinize bolca uygulamak için aplikatör ucunu kullanın ve parmaklarınızla yayın. Saç tellerinizi eşit şekilde kaplamanıza yardımcı olması için küçük saç bölümlerini ayırmak için şişe ucunu kullanın.

Saç deriniz doyana kadar rengi bölüm bölüm uygulamaya devam edin. Saç derisi kaplandıktan sonra, saç rengini parmaklarınızla cömertçe dağıtarak orta boylarınıza ve uçlarınıza geçin.

4. Adım Rengin İşlemesine İzin Verin

Saçınızı eşit şekilde saç boyasıyla kapladıktan sonra, rengin işlemesi için 30 dakikalık bir zamanlayıcı ayarlayın. Bu, en sevdiğiniz dizinin geçen haftaki bölümünü izlemek için iyi bir zaman olabilir – saçınızı boyarken zamanlamayı doğru yapmak çok önemli olduğundan tüm diziyi art arda izlemeye çalışmayın.

Ardından, renkli kremin (tüp 2) içeriğini geliştiricinin (şişe 1) içine sıkın. Geliştirici şişesinin kapağını kapatın 一 parmağınızı açık ucun üzerinde tutun 一 ve renk ile geliştiriciyi karıştırmak için şişeyi sallayın. Karışımda herhangi bir girdap görmeyene kadar şişeyi sallamaya devam edin.

Adım 5. Rengi Durulayın

30 dakika sonra, köpürmesi için saçınıza su ekleyin. Ardından su berraklaşana kadar saçınızı durulayın.

6. Adım Saçınıza Bakım Yapın

Son olarak, kitte bulunan saç kremi uygulamasını (3 etiketli tüp) uygulayın ve birkaç dakika saçınızda bırakın. Saç kremini soğuk suyla durulayın ve ardından saçınızı kurumaya bırakın. Parlak, canlı bir saç rengine sahip olacaksınız.

Yorum yapın