Saç Değiştirici: Canlı Lacivert Saç Rengini Kullanmanın 5 Yolu

Kış saç renginizi daha önce hiç olmadığı kadar koyulaştırmak için lacivert saç rengini denemenin zamanı gelmiş olabilir. Bu soğuk tonlu kış rengi, mavi-siyah saç tellerinin derinliği, parlaklığı ve canlılığı ile çarpıcı bir renk patlaması sağlar.

Tüm cilt tonlarına uyum sağlayan bu safir benzeri renk tonu, bu sezon renklerle oynamanın en benzersiz yollarından biri. Saç stilinizde lacivert tonunu kullanmanın en sevdiğimiz yollarını ve lacivert saç tellerinin bakımını nasıl yapacağınızı aşağıda bulabilirsiniz.

Lacivert Dip Boya Denizanası Kesim

Neden seviyoruz? Bu sezonun katmanlı, keskin saç kesimi tercihi denizanası kesimi. Ahtapot saç kesimine çok benzeyen bu tartışmalı şık saç modeli, tepede kısa, klasik bir bob stili ile saç uçlarında denizanası şeklini andıran uzun, kopuk katlar içeriyor. Lacivert saç rengiyle birleşen bu stil, havalı, zahmetsiz ve rahat bir görünüm sunarak bu sezonun en sıcak saç trendlerinden bazılarına selam veriyor.

Bu görünümü elde edin: Denizanası kesiminin hassas stilini elde etmek için stilistinizden randevu almanızı öneririz, ancak rengi evde kendiniz de yapabilirsiniz. Önce saç tellerinizi L’Oréal Paris Féria Hyper Platinum Advanced Lightening System Bleach in Hyper Platinum ile ağartın. Ardından, L’Oréal Paris Féria Multi-Faceted Shimmering Permanent Hair Color in Downtown Denim ürününü kullanın ve lacivert dip boya rengini elde etmek için rengi saç uçlarınıza uygulayın.

Lacivert Afro Dokulu Saçlar

Neden seviyoruz? Muhteşem, doğal saç dokunuzu öne çıkarmak için zengin, lacivert bir renk kullanın. Bu çivit mavisi ton, orta, koyu veya derin cilt tonuna sahip olanlar için son derece gurur vericidir. Canlılık ve her yerinde parlaklık ile boyutsal renk sağlar.

Bu görünüm nasıl elde edilir? Eczaneye gidin ve Cosmic Azure L’Oréal Paris Féria Midnight Bold Multi-Faceted Kalıcı Saç Boyasını alın. Bu ışıltılı, lacivert saç boyası koyu renk saçlara canlı bir renk verir – ağartıcıya gerek yoktur. Bir saat gibi kısa bir sürede, ağartıcının olumsuz etkileri olmadan buklelerinize çivit mavisi bir makyaj yapabilirsiniz.

Lacivert Bixie Kesim

Neden seviyoruz? Bixie kesimi, pixie kesimi bob ile birleştiren 90’ların en iyi saç kesimidir. Bu stil, daha uzun, uzamış uzunluğu sayesinde klasik pixie kesimden çok daha az bakım gerektiriyor. Lacivert bir saç rengiyle eşleştirildiğinde, bu nostaljik saç modeli benzersiz bir şekilde size ait olur.

Bu görünüm nasıl elde edilir? Bixie kesim için kesinlikle stilistinizden randevu almanızı öneririz. Lacivert saç tellerine gelince, bunlar DIY dostu ve görünümü elde etmek için Indigo’daki L’Oréal Paris Colorista Yarı Kalıcı Saç Boyasını kullanmanızı öneririz. Bu mürekkep mavisi renk dört ila on şampuan arasında dayanır, bu nedenle kalıcı boya kullanmadan önce lacivert saç tellerini geçici olarak denemek için harika bir yoldur.

Lacivert Kurdele Alt Işıklar

Neden seviyoruz? Renkteki derinlik nedeniyle, lacivert saçlar doğal olarak oxblood saçlar veya lavanta saçlar gibi diğer saç rengi trendlerinden daha inceliklidir. Ayrıca, saçın üst katmanının altına stratejik olarak yerleştirilmeleri sayesinde röfleler hafifletilir. Bu iki saç rengi trendi birlikte, canlı saç rengini giyilebilir ve sadece saçınızı şekillendirme şeklinize bağlı olarak karıştırılması (veya sergilenmesi) kolay hale getirir.

Bu görünüm nasıl elde edilir? Saçınızın üst katmanını yarı yukarı, yarı aşağı bir stil yaratır gibi ayırın. Saçınızın üst yarısını bir tırnaklı toka ile yukarı ve yolunuzdan ayırın. L’Oréal Paris Colorista Saç Makyajı Geçici 1 Günlük Saç Rengi Spreyini Mavi renkte kullanın ve alttaki saçınıza renge doyana kadar püskürtün. Bu geçici saç rengi bir sonraki şampuanınıza kadar kalıcıdır ve canınız ne zaman isterse lacivert saç telleriyle denemeler yapmanıza olanak tanır.

Donanma Yağlı Saç

Neden seviyoruz? Oil slick saçlar, bir petrol sızıntısının değişen tonlarını andırmak için çeşitli farklı renklere sahiptir. Bu kesin lacivert varyasyonu saç renginizi bir gece yarısı şaheseri haline getirir. Lacivert, mor ve gümüş renk şeritleri saç tellerinize boyut, parlaklık ve derinlik kazandırarak bize sosyal medyanın favori balyaj röfle tekniğini hatırlatıyor.

Bu görünüm nasıl elde edilir? Evde kolay röfle için L’Oréal Paris Colorista Saç Makyajı Geçici 1 Günlük Saç Rengi Spreyi Mavi, Mor ve Gümüş. Saçtan yarım inçlik bölümler alın, kutuyu dört ila altı inç uzakta tutun ve kendin yap röfleler oluşturmak için eşit bir renk katmanı püskürtün. Lacivert, mor ve gümüş şeritlerin eşit bir karışımı olana kadar bu işlemi saçınızın her yerinde tekrarlayın.

Yorum yapın