Soğuk Tonlu Balyaj Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Balyaj trendine katılmak istiyor ama sarı saçlara sahip olmak istemiyor musunuz? Hiç sorun değil! Karşınızda en yeni saç rengi trendi: soğuk tonlu balyaj. Bu çok boyutlu saç rengi, koyu renk saçlara sahip olanlar için mükemmeldir (size bakıyoruz, esmerler). İşte soğuk tonlu balyaj ile güzellik görünümünüzü değiştirmek hakkında bilmeniz gereken her şey.

Soğuk Tonlu Balyaj Nedir?

Soğuk tonlu balyaj, özellikle koyu kahverengi veya siyah saçlara sahip olanlar için yeni ve az bakım gerektiren bir saç rengi trendidir. Bu balyaj tekniği, geleneksel balyajda olduğu gibi saçınızın her tarafına sarı parçalar yerleştirmek yerine, saçınıza yeterli boyut katan ve neredeyse hiç fark edilmeyen bir vurgu için saç tellerinizi hafifçe açmayı içerir. Bu röfleler yerleştirildikten sonra, saç daha da ince bir etki için tonlanır.

Soğuk Tonlu Balyaj Nasıl Elde Edilir?

Bu görünümü kendiniz yaratmak ister misiniz? Bu saç rengi trendi, ince, doğal görünümlü bir boyut sağlamak için röfle ve tonlamanın stratejik olarak yerleştirilmesini içerdiğinden, sonuçların saç renginize, uzunluğunuza ve şekline göre özelleştirildiğinden emin olmak için profesyonel bir renk uzmanına gitmek en iyisidir.

Soğuk Tonlu Balyaj Saç Rengi Nasıl Tonlanır?

Bu havalı saç renginin bakımını yapmak için, saç bakım serinizi renkli işlem görmüş saçlar için güvenli olan bir şampuan, saç kremi ve saç bakımı ile değiştirin. Bu, saç renginizin taze görünmesini ve saçınızın sağlıklı kalmasını sağlayacaktır. L’Oréal Paris EverPure Repair & Defend Şampuan, L’Oréal Paris EverPure Repair and Defend Saç Kremi ve L’Oréal Paris EverPure Repair Remedy Balm ürünlerini deneyin.

Soğuk Tonlu Balyaj Saç Rengi Nasıl Şekillenir?

Elbette, yeni saç renginizi de aynı derecede modaya uygun bir şekilde şekillendirmek isteyeceksiniz bu teknik gibi. Neyse ki, soğuk tonlu balyaj saçlar kadar az bakım gerektiren ve kıskanılmaya değer birkaç hızlı ve kolay saç modelimiz var.

Saç Modeli #1: Dağınık Topuz

Dağınık topuzdan daha kaygısız bir saç modeli yoktur. İster spor salonuna gidin ister kız arkadaşlarınızla öğle yemeğine çıkın, bu son derece kolay stil, saçlarınızı yüzünüzden uzaklaştırmak istediğiniz zamanlar için mükemmeldir.

Saç Modeli #2: Gevşek Bukleler

Gevşek bukleler balyajlı saçları göstermek için her zaman çarpıcı bir seçenektir ve soğuk tonlu balyaj rengi de bir istisna değildir. Büyük, gevşek bukleler oluşturmak için geniş namlulu bir saç maşası kullanmadan önce yelenizin her tarafına bir ısı koruyucu püskürtün. Ardından, buklelerinizi nazikçe taramak ve daha da gevşetmek için geniş dişli bir tarak kullanın. L’Oréal Paris Elnett Satin Hairspray Extra Strong Hold with UV filter for Color-Treated Hair gibi renkli işlem görmüş saçlar için formüle edilmiş bir saç spreyinden birkaç spritz ile görünümü tamamlayın.

Isıyı atlamayı mı tercih edersiniz? Yine de bu görünümü elde edebilirsiniz. L’Oréal Paris Advanced Hairstyle AIR DRY IT Wave Swept Sprey’i havluyla kurutulmuş saça püskürtün, örün ve saçınızın kurumasını bekleyin. Saçınız kuruduktan sonra, gevşek, zahmetsiz dalgaları ortaya çıkarmak için örgüyü çıkarın.

Saç Modeli #3: Yatak Başı

Saçınızı şekillendirmek için zaman harcamak istemiyor musunuz? Dağınık bir yatak başı saç modeli yapın. Saçınızı belirginleştirmek ve doku eklemek için az miktarda L’Oréal Paris Studio Line Overworked Hair Putty’yi saçınıza uygulayın.

Saç Modeli #4: Balık Sırtı Örgü

Saçınızın yüzünüzden çıkmasını istiyor ancak dağınık bir topuzdan biraz daha karmaşık bir stil arıyorsanız, balık sırtı örgü tam size göre. Bu örgü gerçekten muhteşemdir – yaratması kolay olduğundan bahsetmiyoruz bile. Bize inanmıyor musunuz? Kolay Balık Sırtı Örgü Öğreticimiz başlıklı makalemizi okuyarak kendiniz görün.

Saç Modeli #5: Au Naturale

İşi sizin için saçınızın yapmasına izin vermek varken neden bu kadar çaba harcayasınız ki? Bu doğal görünümlü saç rengini tamamlamak için doğal saç dokunuzu kucaklayın. Tabii ki, doğal olmak saç bakımı ve şekillendirme ürünlerinden vazgeçmek anlamına gelmez. Bilmeniz gereken her şey için Doğal Saç Dokunuzu Nasıl Kucaklarsınız başlıklı makalemize göz atın.

Yorum yapın