Bu 8 Saç Modeli ile Orta Kısım Trendini Kucaklayın

Son zamanlarda sosyal medyaya girdiyseniz, Z kuşağının saç modellerini geçmişte bıraktığını biliyorsunuzdur. Bu inatçı nesil, orta kısımların daha gurur verici olduğunu ve uzun süre burada olması gerektiğini iddia ediyor. Hala kesinlikle muhteşem olan birçok yan kısım stili olsa da, orta kısım stilinin saçın yüzü güzel bir şekilde çerçevelemesine nasıl izin verdiği hakkında söylenecek bir şey var. Saçınız için ilham arıyorsanız ya da orta kısımlı saçları nasıl şekillendirebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, evde kolayca yapabileceğiniz sekiz orta kısımlı saç modelini paylaşıyoruz; hepsi de Z kuşağı onaylı.

Yüz Çerçeveleme Bob

Simetrik bir stilden hoşlanıyorsanız, orta kısımlı bir yüz çerçeveleme bobu sizin için nihai orta kısım saç kesimi ve stilidir. Yüzünüzün hatlarını güzel bir şekilde tanımlar ve çarpıcı ile sade arasında mükemmel bir denge sağlar.

Sinirli Yapın

Eğer saçınızı sadece ortadan ayırmak sizin için çok basitse, kenarlarını açarak saçınızı hareketlendirin. Bu teknik görünümünüze boyut katar ve tipik simetrik bir stili biraz daha göz alıcı hale getirir.

Yarım Yukarı Yüksek At Kuyruğu

Bu stil sıcak havalar için tam bir mükemmellik. Saçınızın üst katmanını ortadan ayırarak yüzünüzden uzaklaştırın ve ardından at kuyruğu şeklinde geriye doğru çekin, saçınızın alt kısmını açıkta bırakarak parçalı bir görünüm oluşturun. Bu aynı zamanda kaküllü harika bir orta kısım saç modelidir çünkü kaküllerin yüzünüzü gevşek, dağınık ama stil sahibi bir şekilde vurgulamasını sağlar.

Kumsal Dalgaları

Gevşek, kumsal dalgaları herkesin kullanabileceği klasik, romantik bir saç modelidir. Orta kısımla eşleştirildiğinde, hem zahmetsiz hem de aynı anda bir araya getirilmiş. Dalgalarınızın yumuşak ve parlak görünürken sabit kalmasını sağlamak için görünümünüzü L’Oréal Paris Elnett Precious Oil Satin Saç Spreyi ile tamamlayın.

Kıvrımlı Topuz

Gevşek, kıvrımlı bir topuz hareket halindeyken her zaman kolay bir stil yaratırken, bu stili ortadan ayırarak kullanmak ona biraz daha parlaklık katar. Yaşanmış bir görünümün ve her durumda giyebileceğiniz bir stilin mükemmel bir karışımıdır.

Parçanızı Örgülerle Vurgulayın

Orta kısmınızı Fransız örgüleriyle kaplayarak hareketlendirin. Bu çarpıcı stil eğlenceli, sofistike ve çok yönlüdür. Şık bir yüksek at kuyruğu ile birleştirilebilir veya serbest akan tellerle yapılabilir.

Geri Şık

Saçınızı düzgün bir topuz ya da at kuyruğu şeklinde geriye doğru toplamak sadece saçınızı yüzünüzden ve boynunuzdan uzak tutmanız gereken sıcak havalar için ideal değildir, aynı zamanda minimum çabayla şık görünmek istediğinizde de harika bir stildir. Bu görünümü bir orta kısımla oluşturmak ona bir stil desteği verir. Saçınızın düz durduğundan ve uçuşmaların kontrol altına alındığından emin olmak için saçınızın kenarlarına bir miktar L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Frizz Killer Serum Leave-In uygulayın; geriye şık, geriye doğru kaymış bir stil kalacaktır.

Yorum yapın