Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 5 Gri Saç Rengi Tonu

Doğal olarak beyazlayan saçları örtbas etmeye çalıştığımız günler geride kaldı. İster inanın ister inanmayın, grileşmek bugünlerde trend ve her yaştan insanın gümüşi saçlara sahip olduğunu görüyoruz. Gri saç rengini göstermenin farklı yollarını mı arıyorsunuz? İster yeni filizlenen grileri kucaklıyor ister saç boyasının yardımına ihtiyaç duyuyor olun, bu sonbaharda deneyebileceğiniz beş farklı gri saç rengi tonunu bir araya getirdik. İleride, griyi kasvetten ışıltıya dönüştürmek için ihtiyacınız olan ilhamı bulacaksınız.

Parlak Gümüş

Hepimiz doğal saç renginizi kucaklamaktan yanayız, ancak bu biraz destekle onu canlandıramayacağınız anlamına gelmez. Süper modern platin bir görünüm için doğal gri saçlarınızı beyaz saç boyasıyla aydınlatarak güzelleştirin. Doğal olarak beyaz olmayan bölgelerinizin rengini açmak için renk uzmanınızı ziyaret edin. L’Oreal Paris Le Color Gloss One Step In-Shower Toning Gloss in Silver’ı kullanarak doğal grileşen veya beyaz saçları, renk işlemi görmüş gümüş saçları veya ağartılmış sarı saçları tonlayın, nötralize edin ve gümüş bir görünüm kazandırın.

Kömür Grisi

Saçınızı griye boyamak konusunda emin değilseniz, kömür grisi, gümüş saç tellerine büyük bir bağlılık göstermeden trendi denemek isteyenler için mükemmel bir ara seçenektir. Bu soğuk tonlu renk tonunun koyu saç rengini eğlenceli ve benzersiz bir şekilde nasıl güçlendirdiğini seviyoruz.

Küllü Gri

Bir renk uzmanından veya L’Oreal Paris Superior Preference Fade-Defying Shine Permanent Hair Color in Soft Silver Blonde’dan yardım alarak ağartılmış sarı saçlara gümüş dokunuşlar ekleyin. Kullanımı kolay sistem, özellikle ilk kez kullananlar için küllü gri tonuna geçişi çocuk oyuncağı haline getirir.

Menekşe Grisi

Bize göre, koyu mor alt tonlu gri saçlar olabildiğince şıktır. Bu görünümü elde etmek için, renk uzmanınızla doğal gri veya renk işlemi görmüş gri saçlarınızla muhteşem bir menekşe tonunu nasıl harmanlayacağınız hakkında konuşun. L’Oreal Paris Feria Multi-Faceted Shimmering Permanent Hair Color in Cool Amethyst’i gri saçlarınız boyunca dokuyarak evde bu görünümü elde edin.

Mavi Gri

Soğuk mavi gri bir yeleden daha ılık olamaz. Bu gri tonu her cilt tonuyla iyi uyum sağlar ve menekşe grisi gibi griye gitmenin beklenmedik bir yoludur.

Simli buklelerinizin bu şekilde kalmasını (sarı ve turuncuya dönüşmemesini) sağlamak için, istenmeyen pirinç rengini nötralize etmek üzere mor bir şampuan kullanmanızı öneririz. L’Oreal Paris EverPure Sülfatsız Renkli Saçlar için Mor Şampuan ve L’Oreal Paris EverPure Sülfatsız Pirinç Tonlandırıcı Mor Saç Kremini seviyoruz.

Yorum yapın