Bu Parlaklık Veren Saç Maskesi Saman Gibi Saç Tellerini İpeğe Dönüştürüyor

Saç Maskesi Nedir?

Yaşlandıkça saçlarımız da bizimle birlikte yaşlanır; bu hayatın bir gerçeğidir. Yaşlanan saçlarda doku, hacim, renk ve genel görünüm değişiklikleri yaygındır; ancak saç tellerinizin sağlığını optimize etmenin pek çok yolu vardır.

Coco & Eve, zararlı sülfatlar, parabenler olmadan formüle edilmiş yüksek kaliteli güzellik ve cilt bakım ürünleri üretmektedir. Ambalaj %100 geri dönüştürülebilir ve nakliye kartonları FSC sertifikalı sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan temin edilmektedir.

Markanın diğer ürünleri gibi bu maske de glütensiz, toksinsiz ve etik kaynaklıdır. Tatlı formül, Manuka balı, propolis ve arı sütü özünü bir araya getiren tescilli bir PRO-VITALI-B karışımı içerir. Bu bileşenler saçı ve saç derisini beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olan güçlü antioksidanlar içerir.

Retinol aşırı yağı en aza indirir, kepeği önler ve maskeye yaşlanma karşıtı faydalar sağlarken, probiyotik bakımından zengin bileşenler sağlıklı bir saç derisi mikrobiyotasını geri kazanmaya yardımcı olur. Ayrıca, besleyici Hindistan cevizi yağı saçınıza sağlıklı görünen bir parlaklık kazandırarak iltifat akınına uğramanızı sağlar.

En iyi kısmı mı? Coco & Eve bu nem kilitleyici maskeyi tüm saç tipleri için tasarladı. Marka, kuru saçlar için haftada iki ila üç kez, normal saçlar için haftada bir ila iki kez ve yağlı saçlar için haftada bir kez kullanılmasını öneriyor.

Dalgalı saçlara sahip yorumcular bu maskenin kalın telli saçları ağırlaştırmadan nemlendirmesini severken, daha ince telli saçlara sahip olanlar saçlarının hiç bu kadar iyi hissetmediğini (veya görünmediğini) söylüyor. Yağlı saç derisine sahip bir kişi maskeyi kullandığından beri gerçekten bir iyileşme gördüğünü belirtirken, bir diğeri saçlarının yumuşak ve ipeksi olduğunu söylüyor.

Pro Youth Saç ve Saç Derisi Maskesinin markanın en çok satan ürünlerinden biri olması şaşırtıcı değil; ancak bu maske birçok üründen sadece biri. Müşteriler ayrıca yıpranmış saçlar için Sweet Repair Hair Mask ve kabarmayı yatıştırmak, kırık uçları tedavi etmek ve derinlemesine nemlendirme sağlamak için Like A Virgin Hair Mask’a akın ediyor.

 

Yorum yapın