Salonu Atlayın ve En İyi Evde Saç Boyama Kitlerini Deneyin

Saç renginizi değiştirmek saç sahibi olmanın eğlenceli yanlarından biridir, ancak özellikle sık sık yeni bir ton denemek istiyorsanız pahalı bir iş olabilir. İşte bu noktada evde saç boyamak devreye giriyor ve L’Oréal Paris’in kullanımı kolay sistemleriyle birkaç basit adımda yeni bir saç rengine kavuşabilirsiniz.

Yeni bir saç rengi arayışındaysanız, iyi haber şu ki evde saç boyama kitleri söz konusu olduğunda pek çok seçeneğiniz var. İster sarışın, kumral veya esmer olun, ister kottan ilham alan mavi veya gül altın saç rengi gibi daha cesur bir şey deneyin, olasılıklar neredeyse sonsuzdur. Bir adım atmaya ve saçınızı evde nasıl boyayacağınızı öğrenmeye hazırsanız, aşağıda L’Oréal Paris’in ev tipi kitiyle renginizi nasıl kendiniz yapacağınızı paylaşıyoruz.

Lütfen dikkat: Saç renginizde ciddi bir değişiklik yapmaya karar verdiyseniz – örneğin koyu kahverengiden platine geçmeyi düşünüyorsanız – profesyonel bir renk uzmanına gitmeniz en iyisi olabilir, çünkü bu işlem ağartma gerektirecek ve istediğiniz tonu elde etmek için birden fazla seans gerekebilecektir. Mutlu renklendirmeler!

Evde Saç Boyamanın En İyi Yolu Nedir?

Size uygun bir renk seçin
Saçınızı her gün göreceksiniz, bu yüzden hoşunuza giden bir şey seçin! Göz renginize, cilt tonunuza veya sosyal medyada gördüğünüz ve 100 kez kaydettiğiniz bir görünüme göre bir renk seçebilirsiniz. Hala emin değilseniz, L’Oréal Paris sanal saç denemesi ile bir rengin nasıl görüneceğine dair bir fikir edinin.

Tercih ettiğiniz ev tipi saç boyasını alın
Tüm saç boyaları aynı değildir. Yarı kalıcı saç renginden duşta tonlama parlatıcısına kadar, farklı formüller farklı sonuçlar sunacaktır. (Aşağıda evde elde edebileceğiniz farklı türler, kullanımlar ve stiller hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz).

Gerekli araçları edinin
Saçınız için ihtiyacınız olan her şey L’Oréal Paris evde saç boyası kutusunun içinde olacak. İşlem için, lekelenmesini sorun etmeyeceğiniz bir havlu ve gömlek kullanmak isteyeceksiniz.

Talimatları edinin ve iyice okuyun
Her L’Oréal Paris evde saç boyası, belirli ürünler için bir dizi takip etmesi kolay talimatla birlikte gelir. Herhangi bir ürünü uygulamadan önce talimatları okuduğunuzdan emin olun.

Gerekirse yardım alın
Özellikle ulaşılması zor noktalar için bir arkadaşınızdan yardım istemekten çekinmeyin. Ayrıca L’Oréal Paris Saç Rengi Danışmanı aracılığıyla sanal olarak veya telefonla bir profesyonelle konuşabilirsiniz.

 

Farklı Saç Boyası Türleri Nelerdir?

Saçınızı evde boyamaya karar verdiğinizde, karar verme süreciniz henüz bitmemiştir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli evde saç boyası türleri vardır. Aşağıda, saçınızı nasıl boyayacağınızı seçebilmeniz için her biri hakkında bilgi edinin.

 

Kalıcı Saç Rengi
Kalıcı saç rengi, kapatılması zor gri saçlara sahip olanlar veya uzun süre kalıcı bir renk isteyenler için iyidir. Kalıcı, baştan aşağı renk istiyorsanız, L’Oréal Paris’in çeşitli yüksek puanlı teklifleri arasından seçiminizi yapın.

Müzik festivallerinde veya K-Pop yıldızlarında gördüğünüz tonlar gibi daha canlı bir renk arıyorsanız, parlak göz kamaştırıcı bir renk bırakan L’Oréal Paris Féria Multi-Faceted Shimmering Permanent Hair Color’ı öneririz. Buzlu maviler, pastel metalik pembeler ve koyu kırmızılar içeren 30’dan fazla tonun keyfini çıkarın.

L’Oréal Paris Superior Preference Fade-Defying Shine Permanent Hair Color veya L’Oréal Paris Excellence Crème Permanent Triple Care Hair Color kullanılarak daha doğal renkler ve destansı gri kapatma elde edilebilir. Kitlerden herhangi birini kullanmak için birlikte verilen talimatları izlemeniz gerekir. Lütfen farklı kitlerin farklı talimatlara sahip olacağını unutmayın, bu nedenle her kullanımda bunları iyice okuduğunuzdan emin olun.

Yarı Kalıcı Saç Boyası
Renkli saçların en son saç trendi olduğunu ve insanların genellikle evde kendi kendilerine yaptıkları bir saç trendi olduğunu zaten tespit ettik. L’Oréal Paris Colorista Yarı Kalıcı Saç Boyası, bazıları sarı saçlarda bazıları ise esmer saçlarda kullanılmak üzere formüle edilmiş çeşitli tonlarda gelir. Gökkuşağından ilham alan bir ombré için seçtiğiniz renk tonlarını tüm saçınıza veya sadece uçlarınıza uygulayın.

Geçici Saç Boyası
Yeni bir renk tonu konusunda tereddüt ediyorsanız, geçici saç renginin harika dünyasıyla tanışın. Doğal saçınızı daha canlı bir tona taşıyabilecek saç rengi tebeşirleri, saç rengi spreyleri ve hatta saç rengi serumları vardır. Geçici saç rengi, sürekli fikir değiştirenler veya sadece bir yıkama seçeneği isteyenler için idealdir. Karar verdiğiniz canlı mavi veya pastel pembe rengi çıkarmaya hazır olduğunuzda, saçı matlaştırmayan veya zarar vermeyen nemlendirici bir temizlik için L’Oréal Paris EverPure Sülfatsız Nem Şampuanını alın.

Geçici Kök Rötuşu
Evde saç rengi kiti ile gri köklerinize rötuş yapacak vaktiniz yoksa, sizi (kelimenin tam anlamıyla) koruyoruz. Çeşitli tonlarda gelen ve bir şampuan süren geçici bir kök kapatıcı olan L’Oréal Paris Magic Root Cover Up’a ulaşın. Doğrudan yeniden uzama üzerine püskürtün, saçınızı hafifçe tarayın ve rengin bulaşmasından veya yapışkan bir kalıntı kalmasından korkmadan gününüze devam etmeden önce bir dakika kurumasını bekleyin.

Çamaşır Suyu
Sokakta yürürken gördüğünüz tüm o gökkuşağı renkli yelelere aşıksanız ve bu renkli trendi kendiniz için denemeye karar verdiyseniz, tonların gerçekten ortaya çıkması için muhtemelen önce saçınızı açmanız gerekeceğini bilin. Saçınızı aradığınız canlı tonları gösterecek kadar açmak için ihtiyacınız olan şey bir ağartma kitidir. Saçınızı evde açmak için L’Oréal Paris Feria Hyper Platinum Advanced Lightening System Bleach, kullanımı kolay tek adımlı açma sistemi ile tercih edilebilir.

Erkek Saç Boyası
Dağınıklık veya güçlük olmadan evde çok hızlı bir saç rengi isteyen erkekler için L’Oréal Paris Men Expert One-Twist Kalıcı Saç Boyasını deneyin. Bu ürün, zengin ve tam kapatıcı bir renk tonu için saçın geri kalanıyla uyum sağlayan bir renk formülüyle erkeklerin uzun salon sürecine kıyasla sadece 5 dakikada grileri kapatmasına yardımcı olur. Yedi doğal görünümlü tonda mevcut olan tek bükümlü sistem, birkaç çalkalama ve bir sıkma ile kullanıma hazırdır – karıştırmaya gerek yoktur. Turuncu fırçalı üst kısım, evde saç boyama işlemini kolaylaştırarak gri kapatmayı daha kolay ve hızlı hale getirir.

 

Yorum yapın